20 Ocak 2014

Finansbank Harcama İtirazımı Red Etti.

Bugüne kadar cüzdanımdan bile çıkarmadığım ve kullanmadığım fix kartımdan 25.10.2013 tarihinde "Trkcell İlt. Hizmt. TL Yükleme" adı altında hiç bilmediğim 3 adet telefon numarasına 3 adet 180 TL olmak üzere toplam 540 TL harcama yapılmıştır. Yükleme yapılan numaraları aradığımda hepsinin kapalı olduğunu gördüm.

Finansbank'a itirazda bulundum. Benim defalarca aramam neticesinde 17.12.2013 tarihinde itirazımın red olduğu yazısını gönderdiler. Böyle bir dolandırıcılık olayı karşında böylesine büyük banka sessiz kalması ve beni mağdur etmesi çok garip. Eğer çözülmezse bu olayı basınla da paylaşacağım ve savcılığa suç duyurusunda bulunacağım. Bakalım o zaman da sessiz kalabilecekler mi?

Ruhi 209 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi20 Ocak 2014

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Değerli Müşterimiz, Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön