11 Kasım 2015

Finansbank Harcama İtirazı...

Eşimin kredi kartından 31.7.15 de dolandırıcılar tarafından harcama yapıldı. Tutarı 21.8.15' de yatırdık. Harcamaya 14.8.15 itiraz ettik. Gönderdiğimiz faks almadıklarını söylediler. Çağrı merkezine ım18586**5 kayıt numarası ile aradığımızda formu tekrar göndermemizi hukuki ve cezai tüm işlemleri bankanın yapacağını, böyle dolandırıcılık çok oluyor dediler.

20.10.15'de tekrar form gönderdik. 22.10.15 de gönderilen yazıda eşimi bilgileri koruyamadığı ve başkaları tarafından kullanmasına engel olmadığı gerekçesiyle kusurlu bulup geri ödeme kabul edilmedi. Dolandırıcılar adımızla hitap edip tüm bilgileri okuyorlar. Bilgileri nasıl ele geçirmişler?Hani cezai işlem başlayacaktı. Bizde mi kusur?

Metin 74 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi11 Kasım 2015

    Müşterimiz Sn. METIN A. 'ın iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Her türlü sorununuzda size en iyi hizmeti sunmak için yanınızda olduğumuzu hatırlatır, Bankamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön