12 Haziran 2013

Finansbank Harcama İtiraz Formu!

Bilgim haricinde kredi kartımdan 250 dolar çekilmiş aradım aynı gün iptal ettirdim itiraz formu gönderin dediler gönderdim ilkinde ulaşmamış dediler ikinci kez gönderdim imza çıkmamış dediler üçüncü kez gönderdim kayıtlara ulaşamıyoruz tekrar gönderin dediler ama hepsinin gönderim bilgileri var elimde .

Bir de faksınız ulaşmadığı zaman biz ararız demişlerdi hiç bi şekilde aramadılar üçünde de ben arayarak öğrendim görüşme kayıtlarınızda vardır kontrol edin lütfen daha ne kadar göndermem gerekiyor bu faksı sizi dinliyoruz a da yazdım kaç kerede aradım ama yok. . . bu harcama bana ait olmadığı için ödemeyeceğim gerekirse tüketici haklarına gerekirse savcılığa başvuracağım çünkü sonuç yok gibi.

Medine 1.481 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi12 Haziran 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön