17 Nisan 2013

Finansbank Haksız Yere İstenen Bedel!

18 ay ödemeli kredi çektim 11. ayından sonra krediyi kapatmak üzere "İçerenköy finansbank" şubesine gittiğimde bana ek hesabım olduğunu ve 11 boyunca bana herhangi bir uyarı "ekstre" gelmemesine rağmen hesap işletim ücretinin ve aylık 6 liralık posta bedelinin bu hesaptan çekildiğini söylediler ki ayrıca bunların hesapta faizli bir şekilde biriktiğini öğrendim.

Böyle bir hesaptan haberim dahil yok. Hey ay şubeye para yatırmaya gittiğimde bana veznedeki arkadaşın bir uyarısı olmadı. Hemde 11 ay boyunca. İşe yaramayan alo şikayet hattınıza bildirdim. Bana 11 ay boyunca 1 kere bile gelmeyen ekstre ve ayda 6 tl ödenen posta ücretinin onlara değil postaneye sormamı söylediler.

Ayla 53 Okunma

Cevaplar

  • Ayla 26 Temmuz 2013

    5 para etmez bir banka.. Birdaha önünden bile geçmem...

  • Ayla 17 Nisan 2013

    Her şikayete aynı cevap...

  • QNB Finansbank Temsilcisi17 Nisan 2013

    "Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön