01 Nisan 2015

Finansbank Haksız ve Habersiz Yapılan Kesintiler!

Finansbank Balıkesir Merkez şube bilgim dışında ek hesap tanımlamış ve bu pasif hesaba bulabildiği (!) bütün ücretleri yansıtmış. Hesap işletim, ihbar ücreti gibi... Üstelik bunu benim bilgim dışında gerçekleştirmiş!

Yaklaşık 10 gün önce cep telefonuma ödenmemiş borcunuz var diye mesaj gelmeye başladı. Bankaya gittim banka görevlisi hesabı inceledi ve "yanlış mesaj gelmiştir, borcunuz yok dedi" 27 Mart Cuma günü bizzat şube müdürü aradı ve borcun ödemesini talep etti yoksa icralık olacaksınız dedi!

Ben de tekrar şubede dilekçe doldurdum ve beklemeye geçtim ama hala mesaj tacizi devam ediyor! İlgili yargıtay ve mahkeme kararına rağmen bu garabetin son bulmasını acilen rica ediyorum!

Salih 1.141 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi02 Nisan 2015

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön