14 Mayıs 2013

Finansbank Haksız Ücret!

Bankanız tarafından hiçbir hizmet karşılığı olmaksızın 3 sene önceki maaş hesabımdan son 9 ay içerisinde 3 kere hesap işletim ücreti adı altında toplamda 78.75 tl hesabımdan düşülmüştür.
Yukarıda açıklanan nedenlere hakkaniyet ve mevcut yasal düzenmeler çerçevesinde bankanız tarafından şahşıma ait hesaptan kesilerek tahsil edilen 78,75 tl hesap işletim ücreti bedelinin ve daha önce yine aynı nedenle kesilmiş olan geçmiş dönemlere ait hesap işletim ücreti bedellerinin, diğer haklarım saklı kalmak kaydı ile, en geç 7 (yedi) gün içerisinde tarafıma iade edilmesi; aksi takdirde hem banka hesabımı hem kredi kartımı kapattıracağımı ve hertürlü yasal yollara başvuracağımı tarafınıza bildiririm.

Eyüp 49 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi14 Mayıs 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön