31 Ağustos 2013

Finansbank Haksız Kredi Kart Aidatı Ödetiyor!

Finansbank'ın daha önce ektsremde gönderdiği kart aidat ücretleri nedeniyle müşteri hizmetlerini aradım. Herkese bu kart aidatlarının iade edildiğini şahsımın da bu haksız bedeli ödemek istemediğimi ilettim.

Ödemek zorunda olduğumu kartı iptal etmem durumunda tüm borcun kapatılması gerektiğini ilettlier kabul ettim iptal işlemini onayladım. Sonrasında geri arandım, bana Finansbank'tan yeni bir kart göndereceklerini bundan sonra kart aidatının olmayacağını ilettiler ve kredi kartı ihtiyacımdan dolayı kabul ettim ancak halen tüm bu görüşmelere rağmen kart aidatı alınıyor.

Nezdinizde bu kart aidatlarının iadesini, tarafıma yapılan bu haksızlığın hukuki anlamda yapılacak bi işlemi varsa bilgi rica ediyorum.

Enver 424 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi31 Ağustos 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön