06 Nisan 2013

Finansbank Haksız Kesintilerin Geri Ödemesi!

Cardfinans Classic kartımı hiç kullanmadığım halde fix kartımı kullandığım ve daha önce ilgili bankaya e-mail olarak kardfinans classic kartıma ait başlangıç tarihinden itibaren tarafımdan alınmış olan yıllık aidatların dökümünün e-mail olarak tarafıma gönderilmesini istedim fakat herhangi bir bilgi verilmedi.

Bu yetmez gibi birde hiç kullanmadığım bu karta halen yıllık aidat ücreti ödemekteyim fix kartı kullanıyorum ama classic karta yıllık aidat ödüyorum ödemiş olduğum yıllık aidatlar ve varsa haksız olarak alınmış diğer kesintilerin tarafıma geri ödenmesini veya alınan ödemelerin dökümünün tarafıma bildirilmesini rica ederim.

Şaban 70 Okunma

Cevaplar

  • Şaban 28 Nisan 2013

    şimdiye kadar bankadan bana verilen cevap sadece geçen yıla ait yıllık aidatımın bir sefere mahsus iade edildiği ben tarafımdan kesilen tüm yıllık aidatların iadesini veya bunlara ait resmi dökümlerin yazılı olarak veya e-mail ile tarafıma gönderilmesini istiyorum ama aldıgım cevap hep aynı bu kadarına pes yani

  • Şaban 10 Nisan 2013

    şikayetimde diyorumki kardfinans classic kartıma ait başlangıç tarihinden itibaren tarafımdan alınmış olan yıllık aidat ve haksız kesintilerin tamamının geri ödenmesi veya dökümünün tarafıma iletilmesi e mail veya posta ile fakat bana sms ile en son alınan yıllık aidatın geri ödendiği bildiriliyor benim istediğim bu güne kadar tarafımdan tahsil edilmiş olan tüm yıllık aidat ve haksız kesintilerin geri iadesi veya dökümünün iletilmesidir en son alınanın değil TAMAMININ İADESİ

  • QNB Finansbank Temsilcisi06 Nisan 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön