06 Mayıs 2013

Finansbank Haksız Kesilen Ücretim İade Edilmiyor!

2012 Ağustos'tan beri çalıştığım firma, maaşımı Finansbank'ta talep edildiği şekilde açtırdığım hesaba yatırıyor. Her üç ayda bir 25TL hesap işletim ücreti, her internet işlemi için de 3TL alan Finansbank'a konuyu 2012 Ağustos'tan beri ilettim. Yanıt; geri dönecekleri yönünde oluyor ancak sürekli oyalama. Kesinlikle ilgilenmiyorlar.

Müşteri temsilcisi işten ayrılmış, bölüm değiştirmiş gibi bahanelerle uyutuyorlar, bu arada sürekli işletim ücreti almaya devam. Şube gelirlerini arttırmak için güzel yöntem bulmuşlar ancak bilinmeli ki alınan bu ücret haksız ve bizler de (aynı zamanda uzun yıllardır kredi kartı müşterileri de olarak)farkındayız. Bu ücretlerin iadesini istiyorum.

Guniz 38 Okunma

Cevaplar

  • Guniz 06 Mayıs 2013

    Görüldüğü üzere, Finansbank'la aynı hikaye...Her şey mubah...Bu mentalite ne çözüm odaklı ne de müşteri odaklı. Ben yaptım oldu zihniyetine devam...BRAVO!!!

  • QNB Finansbank Temsilcisi06 Mayıs 2013

    Müşterimiz ile 03/05/2013 tarihinde görüşülmüş olup, talebi hakkında açıklamalarımız kendisine sözlü olarak iletilmiştir.

  • QNB Finansbank Temsilcisi06 Mayıs 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön