24 Ocak 2014

Finansbank Haksız Kazanç Sağlıyor!

Finansbank'tan kullandığım kredi taksitinin gecikmeli ödemesinden dolayı alacak takip biriminizden aranıp 160 tl kendi hesabıma ödeme yapmam gerektiği söylendi. Belirtilen ödemeyi yaptığımda kredi taksiti yerine 57 tl hesap işletim 12 tl bildirim ücreti kesildiği için ödemem gerçekleşmedi. Bana 160 tl ödeyeceksiniz diyen kişiyi diğer ödemeler hakkında bilgi vermediği için şikayet ettim.

Şikayet sonucunda bana geri dönerek bu sizin yapmanız gereken ödeme kendi ödemelerinizi bilmiyor musunuz diyerek aşağılandım. Kurumunuzun müşteri yaklaşımı ve sorun çözümüne hayran kaldım. Benden haksız yere alınan ücretlerin hesabıma iadesini talep ediyorum.

Şükrü 88 Okunma

Cevaplar

  • Şükrü 11 Aralık 2015

    Halen dönüş yapacaksuniz 1 yıl oldu be

  • Şükrü 26 Ocak 2014

    henüz cevap alamadım standart cevaplardan vazgeçip insanların memnuniyeti için çalışın

  • QNB Finansbank Temsilcisi24 Ocak 2014

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Değerli Müşterimiz, Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön