03 Nisan 2013

Finansbank Haksız Kazanç!

ClubFinans Temassız kart adı altında tarafıma 150.00 TL yıllık kart aidatı çıkarılmıştır. Hiç bir şekilde kullanılmayan 1 kere bile post tan yada internet'ten kullanılmayan bir karta nasıl olur da kart ücreti talep ederler anlamış değilim. Kart ücreti kullanılan bir karta yansıtır.Bu haksız kazanç ve diğer ismini söylemek istemediğim bir şey değilde nedir.

Mağduriyetimin giderilmesini Finanasbank'tan talep ediyorum(.Kullanmadığım bir kartın Kart'ın iptalini istedim) Ayrıca 2 kere müşteri temsilcileriyle görüştüm sonuç alamadım.Müşteri temsilcileride hiç değer vermiyorlar karşıdaki insana bu konuda da diğer insanların mağdur olmaması için uyarı bekliyorum.

Mehmet 52 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi08 Nisan 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu konu hakkında görüşmek üzere belirtilen irtibat numaralarından aranmış ancak kendisine ulaşılamamıştır. Sayın Müşterimiz, 0850 222 2 900 Sizi Dinliyoruz hattımızı aramanız durumunda talebinizle ilgili tarafınıza bilgi verilecektir.

  • Mehmet08 Nisan 2013

    Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır deniyor,fakat ne bir geri dönüş oldu nede bir ilgilenme.Finansbank.com.tr adresinde sözüm ona sizi dinliyoruz diye şikayet kısmı var ona da bu konu hakkında yazı yazdım orası bankanın kendi sistemi olmasına rağmen ona bile cevap verme gereği bile duymuyorlar.Birde müşteri memluniyetinden bahsediyorlar.Bunca yıl Finansbank müşterisiyim ama bankamın böyle davranması gerçekten insanı üzüyor yazık çok yazık

  • QNB Finansbank Temsilcisi03 Nisan 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön