Finansbank Haksız Hesap İşletim Ücret Aldı!

Özkan E. |

Finansbank'tan çekmiş olduğum konut kredisinden dolayı hesabımdan hesap işletim ücreti kesilmesin diye kredi kartı almak zorunluluğum olduğunu söylediler isterseniz kullanmayın dediler göndermiş oldukları kredi kartı için hesap işletim ücreti 65 tl istediler.

Şikayette bulundum şikayetim üzerine 65 tl yi iptal ettiler bende hesap işletim ücreti tekrar gelecek mi diye sorduğumda eğer kartı 6 ay iptal ettirmezseniz hesap işletim ücreti yansımaz dediler fakat şimdide 79 tl tekrar hesap işletim ücreti istiyorlar, şikayetçiyim.

Finansbank'ın gönderdiği kredi kartını hiç kullanmadım kullanmadığım kart için hesap işletim ücreti ödemeyi düşünmüyorum. Şikayetçiyim.

Etiketler :

Hesap İşletim Ücreti

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 26 Nisan
  15:34

  Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir.
  Değerli Müşterimiz, Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz.
  Saygılarımızla,
  Finansbank A.Ş.