24 Nisan 2013

Finansbank Haksız Ceza Uygulaması!

Kredi kartımdan 3 fatura talimatı karşılığında faizsiz 1000 lira kredi kullandım. Talimatı verdikten sonra faturaların her birinin 3 aylık toplamının minimum 30 liranın altında olmaması gerektiğini öğrendim. Bunun üzerine, kredi kartımdaki 1 faturayı banka hesabımdaki başka fatura ile değiştirdim. Geçen aylarda kredi kartıma 40 lira ceza tutarı yansımış. Nedenini sormak için bankayı aradığımda kredi kartımda 2 talimatın olduğu söylendi.

Banka hesabımdan alıp kredi kartıma verdiğim talimat daha önce sistemde olduğu için kampanya dahilinde sayılmamış! Böyle saçmalık olur mu? Fatura talimatlarını yer değiştiriyorum diye ceza ödüyorum! Mağduriyetimin giderilmesini, cezanın tarafıma iadesi istiyorum.

Selman 64 Okunma

Cevaplar

  • Selman26 Temmuz 2013

    Finansbankı kesinlikle tavsiye etmiyorum. Hesaplarımı kapattım, En kısa sürede kartımı da kapatacağım.

  • QNB Finansbank Temsilcisi24 Nisan 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön