28 Şubat 2013

Finansbank Haksız Ceza Bedeli!

18.05.2012 tarihinde Finansbank'ın otomatik ödeme talimatı veren müşterilerine 600 TL faizsiz masrafsız kredi kampanyasından su faturamı otomatik ödeme talimatı vererek yararlandım. Bugüne kadar da düzenli ödemelerim yapıldı halende faturam otomatik ödemede yalnız Finansbank 12.02.13 tarihinde hesabımdan OFÖ Bedava kredi Ceza Bedeli 30.00 TL para kesintisi yapmış.

Müşteri Hizmetleri ve şube ile görüştüğümde itiraz başvurumun olumsuz karşılandığını belirttiler. Halen otomatik ödemede faturam olmasına rağmen neyin cezasını ödediğimi bilmiyorum.Düzenli olarak ve sadece Finansbank kredi kartını kullanıyorum tüm hesaplarım Finansbank da buna rağmen müşteri memnuniyeti politikaları yok.

Tülin 86 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi28 Şubat 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön