22 Şubat 2013

Finansbank Haksız Alınan Ücretlerin İadesini İstiyorum!

2012 yılında çalıştığım şirket bankanızdan maaş hesabı açtı. Daha sonra çıkan problemler nedeniyle bankanızla çalışma yapıldı. Ama bütün personele banka kartı ve ATM kartı gönderildi. Geçen ay nakit ihtiyacım oldu bankanızdan 200 tl nakit avans çektim. Nakit avans çekilirken 26.44 TL komisyon ve masraf olarak hesabıma yansıtıldı.

Borcumu kapatmak için bankanıza 200+26.44 TL EFT işlemi yaptım ve hesabımın kapandığını zannettim. Daha sonra yaptığım kontrolde hesabımdan ayrıca Hesap işletim ücreti olarak 51 TL daha masraf yansıtılmış bulunmaktadır.

Sonuç olarak 200 TL için 77.44 TL masraf ödemek zorunda bıraktınız. Benden fazla kestiğiniz masrafların iadesini istiyorum.

Salih 115 Okunma

Cevaplar

 • Salih28 Şubat 2013

  Merhaba sayın ilgili arkadaşlar Bankanızın maaş almak için. çalıştığım şirket tarafından adıma açılan hesaptan 200 tl nakit para çekmekle başlattığınız komisyon ve masraf ücretlerinden hesabımı kapatarak kurtulabildim. 2012 yılı ve 2013 yılı için baya bir hesap işletim masrafı ödemek zorunda bıraktınız. Kredi kartı aidat ücreti benden kestiniz. Oysaki hesap açıldığında hiç bir ücret alınmayacağını beyan etmiştiniz. benden haksız olarak kestiğiniz paralarımın kart hesabımına aktarılmasını rica ediyorum. iyi çalışmalar.

 • Salih25 Şubat 2013

  2012 yılında çalıştığım şirket bankanızdan maaş hesabı açtı. Daha sonra çıkan problemler nedeniyle bankanızla çalışma yapıldı. Ama bütün personele banka kartı ve ATM kartı gönderildi. Geçen ay nakit ihtiyacım oldu bankanızdan 200 tl nakit avans çektim. Nakit avans çekilirken 26.44 TL komisyon ve masraf olarak hesabıma yansıtıldı. Borcumu kapatmak için bankanıza 200+26.44 TL EFT işlemi yaptım ve hesabımın kapandığını zannettim. Daha sonra yaptığım kontrolde hesabımdan ayrıca Hesap işletim ücreti olarak 51 TL daha masraf yansıtılmış bulunmaktadır. Sonuç olarak 200 TL için 77.44 TL masraf ödemek zorunda bıraktınız. Benden fazla kestiğiniz masrafların iadesini ve hesabın kapatılmasını istiyorum.

 • Salih23 Şubat 2013

  Hep klasik cevap veriyorsunuz?

 • Salih22 Şubat 2013

  Beni arayan olmadı.

 • QNB Finansbank Temsilcisi22 Şubat 2013

  Müşterimizin iletmiş olduğu konu hakkında görüşmek üzere belirtilen irtibat numaralarından aranmış ancak kendisine ulaşılamamıştır. Sayın Müşterimiz, 0850 222 2 900 Sizi Dinliyoruz hattımızı aramanız durumunda talebinizle ilgili tarafınıza bilgi verilecektir.

 • Salih22 Şubat 2013

  Ben bankadan çözük bekliyorum. Bana ulaşan herhangi bir çözüm olmadı daha.

 • QNB Finansbank Temsilcisi22 Şubat 2013

  Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön