Finansbank Haksız Alınan Ekstre Ücreti!

Fatih C. |

Card Finans Nakit Kart kullanıcısıyım kartım dan kart ücreti adı altında yıllardan beri hesap işletim ücreti kesti geri iadesi için Finansbank'a talep de bulundum ama geri ödemediler. Finans bank şub. gittim kartıma ait ekstre istedim her üç ay ekstre için 5 tl. 25 kuruş para istediler.

Müşteri hizmetlerini aradım ekstre gönderilmesi 1 sayfa ekstre için 1 tl ücret istediler. Durumu şikayet olarak müşteri hizmetlerine bildirdim müşteri hizmetleri beni arayarak ekstre için istenilen ücret normaldir dedi. Finansbank kullanmış olduğum kartıma ait harcamaları görmek için istediğim ekstreler den nasıl olur da ücret talep eder amaç kesinlikle hizmet etmek değildir. Herkesin vicdanına bırakıyor.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Diğer Komisyonlar

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 28 Mayıs
  17:36

  Müşterimiz ile 28/05/2013 tarihinde görüşülmüş olup, talebi hakkında açıklamalarımız kendisine sözlü olarak iletilmiştir.

 • 28 Mayıs
  16:02

  Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır.
  Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir.
  Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz.
  Saygılarımızla,
  Finansbank A.Ş