28 Mayıs 2013

Finansbank Haksız Alınan Ekstre Ücreti!

Card Finans Nakit Kart kullanıcısıyım kartım dan kart ücreti adı altında yıllardan beri hesap işletim ücreti kesti geri iadesi için Finansbank'a talep de bulundum ama geri ödemediler. Finans bank şub. gittim kartıma ait ekstre istedim her üç ay ekstre için 5 tl. 25 kuruş para istediler.

Müşteri hizmetlerini aradım ekstre gönderilmesi 1 sayfa ekstre için 1 tl ücret istediler. Durumu şikayet olarak müşteri hizmetlerine bildirdim müşteri hizmetleri beni arayarak ekstre için istenilen ücret normaldir dedi. Finansbank kullanmış olduğum kartıma ait harcamaları görmek için istediğim ekstreler den nasıl olur da ücret talep eder amaç kesinlikle hizmet etmek değildir. Herkesin vicdanına bırakıyor.

Fatih 22 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi28 Mayıs 2013

    Müşterimiz ile 28/05/2013 tarihinde görüşülmüş olup, talebi hakkında açıklamalarımız kendisine sözlü olarak iletilmiştir.

  • QNB Finansbank Temsilcisi28 Mayıs 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön