11 Şubat 2014

Finansbank Hakem Heyetinin Kararı Yüzünden Kartımı İptal Etti!

Finansbank, Hakem Heyeti'ne yaptığım başvurudan kazandığım Kart Aidatlarını tarafıma iade ettikten hemen sonra, 5 yıldır kullandığım kredi kartını ve karta bağladığım 10 faturayı ödemesini de iptal etti!

Kartlarına ihtiyacım olduğundan yazmıyorum ama bir bankanın bir çocuk edasıyla müşterilerine sözde cezalar vermeye kalkması abesle iştigaldir diye düşünüyorum.

Bankanın vereceği cevabı dört gözle bekliyorum.

Emre 203 Okunma

Cevaplar

  • Emre 20 Şubat 2014

    Sayın Sikayetvar.com yetkilileri Tavsiye anlamında söylüyorum, "Müşterimizin görüşü değerlendirmeye alınmıştır, geri dönüş sağlanacaktır" şeklindeki cevaplara "Cevap Verildi" değil de "Değerlendirme aşamasında" diye bir ibare düşseniz acaba daha doğru olmaz mı? Bu sayede bizim gibi "zorunlu" bekleme moduna alınanlar (ve tahminen bir daha cevap verilmeyecek kişiler) daha belirgin hale gelmez mi? İyi çalışmalar.

  • Emre 17 Şubat 2014

    Böyle basit bir soruyu cevaplamak 6 günden fazla alıyorsa bu bankanın tutumundan şüphe ederim. Ayrıca, bu sürenin artması bankanın kamuoyu imajını ne derece etkilediğini kamuoyu vicdanına bırakıyorum.

  • QNB Finansbank Temsilcisi11 Şubat 2014

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Değerli Müşterimiz, Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön