24 Nisan 2013

Finansbank Hakem Heyeti Kararı Olmasına Rağmen Kesilen Ücreti İade Etmiyor!

Finansbank'ın 2013 yılı Şubat ayı ekstreme yansıttığı yıllık kart aidatı ile ilgili kendileri ile yaptığım görüşme neticesinde herhangi bir olumlu yanıt alamayınca Tüketici Hakem Heyeti'ne konu ile ilgili başvuru yaptım. Başvurum sonucunda, kart aidatımın tarafıma iade edilmesi gerektiği kararı çıktığına ilişkin bilgilendirmeyi yine Finansbank müşteri hizmetleri tarafından aldım. Müşteri hizmetleri ile yaptığım görüşmede kart aidatımın tarafıma iade edileceği bildirilmiş olmasına rağmen Nisan ayı ekstremde herhangi bir iade gözükmemektedir. Yıllık kart aidatına ilişkin iade işleminin en kısa sürede yapılmasını rica ederim.

Duygu 95 Okunma

Cevaplar

  • Duygu07 Ekim 2013

    İadesi Hakem Heyeti kararı doğrultusunda yapıldı ve ben kartı iptal ettirdim. Finansbank'la tekrar çalışmayı tercih etmem..

  • Duygu25 Nisan 2013

    Her gün artık düzenli bir şekilde Finansbank müşteri hizmetlerini arıyorum. Bugünkü görüşmemizde, daha önce görüştüğüm müşteri temsilcisinin yıllık kart aidatının iade edileceğini söylediğini anlattım. Fakat kendisinin yetkili olduğu iddia eden müşteri temsilcisi (ki bu seferki temsilcinin adını yazdım artık) önceki görüşme kayıtlarımı göremediğini o konu ile ilgili yeni bir şikayette bulunmam gerektiğini söyledi. 25.04.2013 tarihli telefon görüşmemizde belirttiğim üzere, daha önceki görüşmelerimizde müşteri temsilcisi yıllık kart ücretinin iade edileceğini söylemişti. Kayıtlarınızı dinleyip kart ücretimi iade edin..

  • QNB Finansbank Temsilcisi24 Nisan 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön