13 Nisan 2013

Finansbank Hakem Heyeti İle Geri Alınan Kart Aidatı!

Hakem heyeti kararı ile Finansbank'tan geri aldığım kredi kart aidatı sebebi ile hiç bir yasal dayanağı olmadan ,Finansbank kredi kartımı tek taraflı olarak iptal etti.Sizi dinliyoruz hattını aradığımda ise gayet normal bir durummuş gibi yetkili, bunun normal bir durum olduğunu banka şikayetinden vazgeçmeyen herkesin kartını iptal ettiğini söyledi.

Bunun yasaya aykırı olduğunu söylediğimde, bankanın yasal olmayan hiçbir işlem yapmadığını söyledi. Ama aynı banka yasal olmadığı halde yıllarca müşterilerinden aidat adı altında para topladı, kanunen hakkını arayan müşterilerinin de kartlarını onay almadan iptal etti.

Buyurun size müşteri memnuniyetine önem veren bankacılık anlayışı.

Erkan 48 Okunma

Cevaplar

  • Erkan15 Nisan 2013

    Şikayetimde belirttiğim gibi hattınızı aradım.Ama hattın isminde olduğu gibi bir bayan sadece dinledi. Daha sonra yine belirttiğim gibi umursamaz tavır ile gayet normal uygulama gibi cevaplar verdi. Kartımı onayımı almadan iptal ettiniz.Yinede müşteriniz mi sayılıyorum?

  • QNB Finansbank Temsilcisi13 Nisan 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön