02 Ağustos 2013

Finansbank Habersizce Limit Sıfırlıyor!

Finansbank kredi kartımın limitinin bana sorulmadan kendi kafalarına göre düşürerek beni kasa başında mağdur ettikten sonra, müşteri hizmetlerini aradım. Bana 'bu hakka bankamız sahiptir istediği şekilde kredi kartınızın limitini düşürebilir' cevabını aldım. Ertesi gün ise kredi kartımın limitinin sıfırlandığı bilgisi tarafıma mesaj ile ulaştı.

Müşteri memnuniyeti anlayışı ne derece anlamış değilim . Ama bir daha Finansbank Şubesi önünden geçmem , alana da aldırtmam .Almış olanında kartını iptal ettirmek için elimden geleni yaparım.

Cihan 105 Okunma

Cevaplar

  • Cihan05 Ağustos 2013

    Finasbank'ın politikasını ve anlayışını beğenmiyorum. Çok kötü bir banka biirdaha kesinlikle bu bankadan işlem yapmıyacağım.

  • QNB Finansbank Temsilcisi02 Ağustos 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön