30 Ekim 2014

Finansbank Habersiz Ve Mesnetsiz Hesaptan Para Çekilmesi!

14.10.2014 tarihinde Finansbank Muğla-Fethiye Likya Şubesinden hesabımdan bilgim dışında 300 TL Kredi Limit Tahsis ücreti adı altında para kesilmiş. Şube müdürü ile konuyu görüştüğümde açıklamalarından konuyu bir mesnede bağlayamadı ve bana bunu merkeze yazmamı ve şikayette bulunmamı önerdi. Doğrusu şaşırdım bunu merkeze benim mi sormam gerekiyor?

Bu tarihte bana tahsis edilen bir kredi olmadığına göre benden habersiz olarak yapılan bu kesintinin tekrar hesabıma iadesi gerekir. Ayrıca benim iznim olmadan vede bildirilmeden bu şekilde para çekilmesinin hiçbir hukuksal dayanağı yoktur.

Tuncel 407 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi30 Ekim 2014

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön