19 Aralık 2014

Finansbank Habersiz Sigorta Üyeliği Yaptı.

Telefonuma gelen bir mesajda sigorta yenilenecek ve karşılığında Finansbank'tan 399 TL kesilecek iptal etmek için şu numarayı arayın demişler. Aradığımda benim hiçbir şekilde sigorta talimatım olmadığını nasıl üye yapıldığımı öğrenmek istedim.

Kayıtlarda var işte misiniz falan dediler o zaman ispatlamaları gerektiğini söyledim. Size 48 saat içinde dönüş yapacağız dediler ve bugün üçüncü gün. Böyle sorundan milletten para kaçırmak etiğin hangi ilkesine uyuyor acaba. Benim bu sigortayı beyan ettiğimi ispatlamazsanız dava sürecini başlatacağım görüşeceğiz hepinize. Habersizce asistanlık şirketine veya sigorta şirketlerine üye yapabilirler.

İsmail 564 Okunma

Cevaplar

  • İsmail25 Aralık 2014

    Hala sorunum çözüme ulaşmadı. Ayrıca ben şikayeti böyle yazmadım düzeltme aşamasında birkaç kelime silmişler ve çok saçma olmuş. Şikayetvar ekipi sizi nereye şikayet edelim?

  • QNB Finansbank Temsilcisi19 Aralık 2014

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön