16 Eylül 2013

Finansbank Habersiz Otomatik Ödeme Talimatı Açmış!

Artık Finansbank bıktırdı. Müşterisini bu kadar yanıltan bir banka daha yoktur. Ağustos ayında benim adıma Gaziantep Binevler şubesi (maaş hesabımız)telefon faturama otomatik ödeme vermiş ve benim ödediğim faturayı benim hesabımdan tekrar ödemiş ve şu an paramı iade etmiyor. Bununla ilgili müşteri hizmetleri hiçbir şekilde yardımcı olamayacaklarını ,muhatabımızın şube olduğunu bildirdi.

Şube çalışanları sakız çiğneyip ,özel telefon görüşmelerinden ve müşterimizi nasıl mağdur ederiz diye düşünmekten yardımcı olmaya vakit bulamıyor. Resmen bu yaptıkları haksızlık. 4-5 aydır bu bankayla çalışıyoruz ve her ay farklı şekilde bizi yanıltma yoluna gidiyorlar. Kalıcı bir çözüm istiyorum.

Gülçin 45 Okunma

Cevaplar

  • Gülçin 19 Eylül 2013

    hiçbir şekilde finanasbank ve çalışanlarından memnun değilim zaten sorunumu çözemediler ve paramı iade etmiyorlar yasal yollarla sorunumu çözmem gerekiyor sanırım gerekirse tazminat davası açacağım gerçekten bıktım bu bankadan

  • QNB Finansbank Temsilcisi16 Eylül 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön