10 Eylül 2013

Finansbank Habersiz Kartımı Kapattı!

Kredi kartıma kullanım kısıtı koyuldu .Hep asgari ödeme yapıyorum diye, ama finans bu yeter mi hiç yetmedi . Kredi kartına da nakit çekim limiti koyuldu . Kaç oldu mesaj yolluyorum kartın limiti 750 lira 1 ay içinde 400 lira ödeme yaptım , hala düzensiz ödüyorum. Herhalde kart kapalı hala .

Petrole girdik ,usta doldur 100 lira Finansbank cebimizde ya ... Usta çek çek bankanız izin vermiyor. Hayda hiç sorgu sualsiz kapatır . Ben mağdur oldum . Borcunu bitirip kartımı iptal edeceğim . Bir daha Finansbank mı ?Allah korusun.

Mustafa 91 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi10 Eylül 2013

    Müşterimiz ile 05/09/2013 tarihinde görüşülmüş olup, talebi hakkında açıklamalarımız kendisine sözlü olarak iletilmiştir.

  • QNB Finansbank Temsilcisi10 Eylül 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön