27 Ocak 2014

Finansbank Habersiz Kart Gönderip Aidat İstiyor.

Finansbank'tan zorla kredi kartı gönderildi, istemiyorum iptal edin dedim ve bana müşteri temsilcisi kart kapatıldı dedi. Bir ara sonra mesaj atıyorlar kart borcu diye. Bir kere bile kullanmadığım kartın ne borcu. Finansbank'ı arıyorum ve görüşmeler inceleniyor o günkü kayıt bulunuyor ve hala diyorlar ki kart ücretini öde diyorlar .

Sonuç:
1. Gerçek dışı bankacılık anlayışı.
2. Müşteri temsilcisi bile doğru konuşmuyor.

Mehmet 103 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi28 Ocak 2014

    Müşterimizin iletmiş olduğu konu hakkında görüşmek üzere belirtilen irtibat numaralarından aranmış ancak kendisine ulaşılamamıştır. Sayın Müşterimiz, 0850 222 2 900 Sizi Dinliyoruz hattımızı aramanız durumunda talebinizle ilgili tarafınıza bilgi verilecektir.

  • QNB Finansbank Temsilcisi27 Ocak 2014

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Değerli Müşterimiz, Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön