02 Nisan 2015

Finansbank Habersiz İşlem Yapıp İstediğin Yere Şikayet Et Diyor!

Finansbank bilgi vermeden 3 ayda bir aldığı 40 TL ödeme banka kartı üzerinden izinsiz bir şekilde alıyor. Bilgi aktarılmadan yapılan bir işlem bu iade talep ettiğimde müşteri departmanın F**** hanım istediğiniz yere şikayet edebilirsiniz lafını belirtti!

Ebru 261 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi02 Nisan 2015

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

  • Ebru01 Nisan 2015

    Ve hiçbir şekilde müşteriyi dinlemedikleri ortadadır burası değil her yere şikayet edeceğim gereken işlemleri de yapacağımı belirtiyorum habersiz işlem yapılması olağanüstü bi durum insan şeklinde konuşmaya çalıştığımız temsilci insanlıktan anlamayan bi kişi Finansbank tan ne kredi ne de kartı kullanın

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön