Finansbank Habersiz Bloke Koymuş!

Tuğba G. |

Finansbank hesabımdan para çekmek istedim. Finansbank görevlisi telefonumdan teyit etmek üzere aramış ve telefon da benim değil babamın talimatıyla hesabıma bloke konulmuş. Benden habersiz bloke konulan hesabımı açtırmak istediğimde Finansbank bana 1 hafta süre tanıyor. Hesabımda var olan parayı kullanamıyorum ve bu paraya acil ihtiyacım var.

Tekrar Finansbank'ı arayıp bloke durumunu sorduğumda ise yardımcı olamayacaklarını söylüyorlar. Benim haberim olmadan yasal olmayan şekilde bloke koyup kendi talimatımla açamadığım hesabım yüzünden her gün mağduriyetim artıyor. Finansbank yetkilerinden mağduriyetimin acil şekilde ortadan kaldırılmasını talep ediyorum.

Etiketler :

Kredi Kart Yasal-İdari Takip Çağrı Merkezi Bilgilendirme Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 01 Mart
  10:16

  Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir.
  Değerli Müşterimiz, Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz.
  Saygılarımızla,
  Finansbank A.Ş.