10 Mayıs 2013

Finansbank Haberim Olmadan Sigorta Yapıp Para Kesti!

07/04/2013 tarihinde Finansbank Kayseri çarşı şubesinde daha önce kredi çektim. Kredi çekeli 24 ay oldu. Mayıs 2013 te kredinin son taksidi eksik eksik ödenmiştir diye mesaj geldi. Bilgilendirme mesaj ücreti olarakta benden 3 tl para kesecekleri yazıyordu. Müşteri hizmetlerini aradım. Konuya kendilerinin hakim olmadıklarını ilgili şube ile görüşmem gerektiğini söylediler. Bende ilgili şubeyi aradım şehir dışında olduğum için ulaşmak ne mümkün. Neyse iki gün sonra başka başka dahili numara çevirerek birisine ulaştım ve duyduklarıma şok oldum bu adı geçen banka benden habersiz konut sigortası ve dask yapmış ve bunun ücretini ödediğim kredi taksitinden kesmiş. Beni mağdur ettiler şikayetçiyim.

Yaşar 71 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi15 Mayıs 2013

    Müşterimiz ile 13/05/2013 tarihinde görüşülmüş olup, talebi hakkında açıklamalarımız kendisine sözlü olarak iletilmiştir.

  • Yaşar15 Mayıs 2013

    şube personeli ile görüşmelerimde benim zaten yapılı olan sigorta poliçemi şubeye getirirsem paramı iyade edecegini söyledi. 13.05.2013 tarihinde poliçeyi kendilerine ilettim şu ana kadar bana geri dönüş olmadı. finasbankın bu somumsuzluguna anlam veremiyorum.

  • QNB Finansbank Temsilcisi10 Mayıs 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön