04 Şubat 2014

Finansbank Haberim Olmadan Avukata Vermiş.

Ben 2012 yılında Finansbank'ın tanımladığı 500 tl'lık mevduat hesabından kullandım. Daha sonra içeride ki bu parayı taksitlendirip ödemeye başladım, fakat son ödeme de bana fatura gelmedi ve o aralar hattımı da değiştirdiğim için(Telefondan da haber gelmedi) borcumun bittiğini düşünüyordum, fakat tesadüfen gidip sorduğumda borcumun olduğu ve avukata düştüğü söylendi.

650 tl'ye çıkmış avukat masrafları ile ve ben bu komik rakam yüzünden kredi kartı alamıyorum. Avukatla konuştuğum da kendisi bu rakamı ödersem kredi kartı alabileceğimi söyledi. Şimdi sorum şu: Avukat bu parayı ödemem için mi söyledi? Direk kapatırsam bu ay içerisinde hemen kredi kartı çıkar mı, yoksa 5 yıl sürer mi?

Kerem 168 Okunma

Cevaplar

  • Kerem09 Aralık 2014

    Bekliyorum dönüş yapmanızı

  • Kerem05 Şubat 2014

    hızlı bir şekilde dönüş yaparsanız cok memnun kalıcam

  • QNB Finansbank Temsilcisi04 Şubat 2014

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Değerli Müşterimiz, Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön