13 Nisan 2013

Finansbank Güvenlik Hizmetleri Nedeniyle Talebime Olumlu Yanıt Verilemedi!

Mart Ayı ekstresinde yıllık kart aidatı adı altında alınan ücretin iadesi için müşteri temsilcisi ile görüştüm. Önlerinde hazır metinler var ve okuyorlar; "Güvenliğinizi sağlamak için bu ücretin alınması gerekiyor..." Zaten güvenlik bankanın vazifesi!. . Ben yıllardır bankanın müşterisi olduğumu ve her seferinde bu ücretin geri iadesini sağladığımı söyledim.

Sistemin ödemenin geri yapmaya izin vermediğini söyledi. Müşteri temsilcisi ona söylenilen işi yapıyor. Ama Finansbank emsal teşkil eden yargı kararları olmasına rağmen müşterilerini uğraştırıyor. Gerekirse yargı yoluyla bir emsal de ben teşkil edip dava açacağım. Finansbank yetkilileri ben sizi aramayacağım artık siz beni arayın lütfen!

Mustafa 202 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi13 Nisan 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön