16 Mayıs 2013

Finansbank Gişeden Yatırmayınca İşletim Ücreti Alıyor!

Finansbanktan çekmiş olduğum kredimin taksitlerini zamanında yatırmış olmama ve yapmış olduğum ödemeleri internet bankacılığı ile gerçekleştirdiğimden dolayı krediyi kapattığımda 183 TL ekside olduğum söylendi.Detayında ise yok 3 ayda bir hesap işletim ücretiymiş yok biz sizin adınıza artı hesap açmıştık siz 1-2 gün gecikmeli ödediğinizde bu hesaptan kullanılıp daha sonra bu eksi hesabın faizlerinin birikimiymiş.

Yok gişeden ödeme yapsaymışım hesap işletimi olmazmış gibi cevaplar verildi.Bu sorunumun çözümü için şikayette bulundum.2 gün içinde dönüş bekliyorum.hem yasal yollardan hemde olumsuz reklam ile ilk defa çalıştığım Finansbankla bir daha kesişmemek üzere yollarımı ayıracağım.

İsmail 48 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi16 Mayıs 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön