04 Mart 2015

Finansbank Geriye Dönük Döküm İçin Ücret İstiyor.

Bir ay önce Sirkeci şubesinden son on yıllık geriye dönük döküm istedim, müşteri hizmetlerinden halletmem gerektiğini söylediler. Müşteri hizmetlerini aradım döküm başı 1 TL istediler isim dahada ilginci e-maile gelecek dökümlerden'de döküm başı 1.5 TL kesilecek dedi bende tamam dedim ve dökümlerin yarısını e-mail adresime diğer yarısını'da talepte bulunduğum şubeye gönderileceğini söyledi.

Dün şubeye gittim ama dökümlerin e-mail adresime gönderildiğini söyleyip kontrol etmemi söylediler, bugün e-mail adresimi kontrol etmeme rağmen Finansbank'la alakalı hiçbir e-mail bulamadım. İşleri güçleri insanları oyalayıp zorluk çıkartmak. Bundan sonra hakkımı yasal yollarla arayacağım!

Mehmet 232 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi04 Mart 2015

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön