Finansbank Geri Alınamayan Dosya Masrafı Parası!

M.ipek G. |

Bankanızdan çekmiş olduğum konut kredisinden alınan dosya masrafı ücretinin tüketici hakem heyetinin kararıyla geri almaya hak kazanmış olmama ve 15 günlük yasal sürenin geçmesine rağmen bankadan konuyla ilgili herhangi bir dönüş olmamıştır.

Bankanın müşteri hizmetleri ile görüştüğümde bu konuyla ilgili çok başvuru olduğunu bu yüzdende ödemenin gecikeceğini söylediler, oysa bugün 20.000 liralık kredi başvurusunda bulunsak yarın gelin paranız hazır derler.

Etiketler :

Kredi Masrafları

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 02 Temmuz
  15:57

  Müşterimizin iletmiş olduğu konu hakkında görüşmek üzere belirtilen irtibat numaralarından aranmış ancak kendisine ulaşılamamıştır. İsim benzerliği nedeniyle müşterimizin kişisel bilgilerine ulaşıp inceleme de yapılamamıştır. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile veya 0850 222 2 900 Sizi Dinliyoruz hattımızı aramanız durumunda doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz.
  Saygılarımızla,
  Finansbank A.Ş.

 • M.ipek G.
  01 Temmuz
  10:26

  Daha önce de şikayette bulundum bankanın yazılı olarak verdiği cevapta kısa sürede dönüş yapılacağı falan filan bu kısa süre ne zaman olacak acaba çok merak ediyorum paramın biran önce hesabıma yatmasını istiyorum

 • M.ipek G.
  30 Haziran
  15:42

  En kısa süre içerisinde dönüş yapılacaktır demişsiniz ama hala bir dönüş yok

 • 27 Haziran
  10:58

  Müşterimiz Sn. M.ipek G.'in iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır.
  Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir.
  Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz.
  Her türlü sorununuzda size en iyi hizmeti sunmak için yanınızda olduğumuzu hatırlatır, Bankamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.
  Saygılarımızla,
  Finansbank A.Ş.