22 Ocak 2014

Finansbank Gereksiz Yere Para İstiyor

Bankanızla ilgili 2009 yılında avukatlık oldum. Borcumu kapattım. Borcu yoktur belgemi aldım. Bir iş için başka bir bankadan kredi kartı istedim. Bana 2009 yılında açıkta dosyam olduğu söylediler merkezinizi aradım. Bana bir avukat numarası verdi ilk aradığımda bana belli bir ücreti olabileceğini söylediler ki dosyam kapanmış ve borcu yoktur belgem olmasına rağmen daha sonra defalarca aramama rağmen bugün yarın gibi cümleler kurup oyalıyorlar.

Defalarca numaramı bırakmama rağmen kimse dönüş yapmıyor. Eğer bana hızlı bir çözüm bulmazsanız eğer beni mağdur ettiğiniz için sizi dava edeceğim.

Gürkan 99 Okunma

Cevaplar

  • Gürkan 21 Kasım 2014

    Valla uzerinden 1 sene. Geçti hala inceliyorlar bir zahmet edip dönen yok parayı ödedim avukatın hala keyfini bekliyorum sicil kaydımla ilgili yazıyı gönderecek

  • QNB Finansbank Temsilcisi22 Ocak 2014

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Değerli Müşterimiz, Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön