09 Nisan 2013

Finansbank Geçmiş Dönem Hesap İşletim Ücretleride Alınıyor!

Şubat ayında kredi refinansmanı sonrasında önce geçmiş dönem hesap işletim ücretlerinin tamamı ardından hiç kullanmadığım kredi kartının yıllık kullanım aidatı. Bunun yanında refinansman ücreti, ödeme planı değişikliği ücreti, krediyi kullanırken dosya masrafı,ipotek ücreti,expertiz ücreti. Sonuçta benim gibi binlerce kişi ve haksız milyonlarca TL.

Dahada önemlisi ilk şikayet cevap telefon. 2.şikayet cevap kısa mesaj. Zaten santral operatörü gibi hiçbir yetkisi olmayanlar hiç aramasın. Finansbank tek kelimeyle insanları yanıltıyorsunuz. Mantıklı açıklama yapabilecek yetenekte yetkili birisi arasın.

Ferhat 56 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi09 Nisan 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön