17 Şubat 2014

Finansbank Gecikmede Olan Borç İçin Sürekli Hatırlatma Yapıyor!

Finansbank'ta taksitlendirilmiş kredi kartı borcum var. 8-9 aydır istemeden aksatıyorum. Finansbank'ta her ay arayıp hatırlatma yapıyor ve borcumu ödememi istiyor. Ben de ödeyebileceğim tarihi söyleyip o tarihte ödememi yapıyorum. Ancak son zamanlarda Finansbank durumu abartarak tehdit boyutuna getirdi. 3 ay önce yine böyle bir sorun oldu.

Ben bankanın verdiği tarihte ödeme yapamayacağımı söyledim onlarda o zaman yasal işlem başlatacaklarını söylediler. Ancak tutumları tehdit eder gibiydi. Şikayetimi buraya yazdım ve arayıp ödeme yapabileceğim tarihi sordular ve ödeme gününü o tarihe aldılar ve bu gün tehdit eder gibi ve hesap sorar gibi bu ay ki ödeme için tekrar aradılar.

Ümit 81 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi17 Şubat 2014

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Değerli Müşterimiz, Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön