Finansbank Gaziantep Doğalgaz Mobil Şubeden Ödenmiyor!

Ali Serkan T. |

Finansbank mobil şubeden doğalgaz ödemesi yapılamıyor saçmalık ise şurada; sözleşme hesap no'yu giriyorsunuz karşınıza fatura çıkıyor fatura çıkmasına rağmen ödemeyi onaylıyorsunuz ama boş yere sözleşme hesap no hatalı diyor. Madem sözleşme hesap no hatalı o halde neden girmiş olduğum sözleşme hesap no'dan fatura karşıma çıkıyor demek ki kendi kendinle çelişen banka. Bankanızda maaş müşterisiyim ama bundan sonra sadece ayın 15'inde maaşımı çekeceğim sizin bankanızdan tek bir kuruşluk bile işlem yapmayacağım söz olsun. Parapuanları bile taahhüt ettikleri gün yatırmıyorlar kendi yazdıkları kampanya detaylarına bile uymuyorlar.

Etiketler :

Kredi Kart Kampanya-Puan Mobil Bankacılık

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ali Serkan T.
  11 Ocak
  00:22

  Bu şikayeti bu bankayla çalışmak isteyen düşünen arkadaşlar için yazıyorum aman ha sakin ha mecbur kalmadıkça finansbankla sakin çalışmayın ben yaklaşık 3 ay oldu maaş müşterisiyim hiç bir işleminden memnun değilim. Her şeyi antrik bir banka. Parapuan detaylarda yazılan şekilde aynı tarihte yüklenmez. Mobil bankacılığında yaptığın bir çok işlem hata verir. Kredi kartında2 adam akilli hiçbir kampanya olmaz bir büyük firmaların çoğu nda geçmez kredi kullanmak istersin en yüksek krediyi sana sunar. İnternet bankacılığı tam bir fiyasko. Hesaba yatan veya yatacak Para puanı unut ve sonra geri alsınlar diye geç yatırır ve bilgilendirme yapmazlar. Şikayet etsen şikayet hattı seni hiç tatmin etmez.

 • 09 Ocak
  13:14

  Müşterimiz Sn. ALI SERKAN T. 'ın iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır.
  Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir.
  Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz.
  Her türlü sorununuzda size en iyi hizmeti sunmak için yanınızda olduğumuzu hatırlatır, Bankamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.
  Saygılarımızla,
  Finansbank A.Ş.