15 Şubat 2016

Finansbank Fix Kartı Kapattırdığım Halde Borç Geliyor!

Ocak 2012'de Finansbank Acıbadem Şubesinden Fix Kartı borcu yoktur belgesi olarak kapattırmama rağmen Şubat 2016'da 0,03 TL güncel borcu vardır şeklinde ekstre geldi, banka Şubesinden borcu yoktur olarak kapattığım kredi kartının 3 sene sonra borcu vardır şeklinde geri dönüş yapılmasının sebebi nedir? Bu nasıl olabiliyor?

Bir müşteri banka şubesine gidip kartın tüm borcunu ödeyip borcu yoktur belgesi alıp kartını kapattırdıktan sonra nasıl oluyor da borcu tekrar çıkabiliyor? Bu konu ile ilgili acil tarafıma geri dönüş yapılmasını rica ediyorum aksi takdirde yasal mecralara konuyu taşıyacağımı bildirmek isterim.

Tc 193 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi15 Şubat 2016

    Müşterimiz Sn. TC S. 'ın iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Her türlü sorununuzda size en iyi hizmeti sunmak için yanınızda olduğumuzu hatırlatır, Bankamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön