16 Mart 2013

Finansbank Fix Kart Basım Ücreti İadesi İstiyorum!

İnternet bankacılığını kullanıyorum adresime herhangi bir borç ekstresi bile gelmiyor. Fix kredi kartımı alırken banka görevlileri adresime borç ekstresi gelirse 1 tl ücret kesintisi olacak diye uyardılar buraya kadar tamam. İşlemlerininizi kendiniz online olarak internet üzerinden yaparsanız her hangi bir ücret yansımaz denildi. Fakat gördüm ki kredi kartıma kart basım ücreti 27. 02. 2012 tarihinde ekstremi gözlemlediğimde 10. 00 TL yansımış bunun iadesinin gerçekleştirilmesini istiyorum.

Ben bu kartı uzun yıllar kullanmak istiyorum bu şekilde devamlı adını bile bilmediğim ekstremi incelerken gördüğüm kesintiler devam edecekse şimdiden kartımın iptalini gerçekleştirmeyi düşünüyorum.

Tarık 127 Okunma

Cevaplar

  • Tarık 19 Mart 2013

    FİNANSBANKIN SONUÇLANDIRMA AŞAMASINDA VERDİĞİ CEVAP TARAFIMA OLUMSUZ OLMUŞTUR.FİNANSBANKIN MAAŞ MÜŞTERİSİNE UYGULADIĞI BU KESİNTİLERDEN VE KART BASIM ÜCRETİ ADI ALTINDA ALMIŞ OLDUĞU ÜCRET YANSIMALARINDAN DOLAYI BEN VE ÇALIŞTIĞIM İŞYERİNDEKİ ARKADAŞALRIM KARTLARIMIZI İPTAL ETTİRME KARARI ALDIK.

  • QNB Finansbank Temsilcisi16 Mart 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön