25 Nisan 2013

Finansbank Fazladan Borç!

Benim yukarıda numarasını belirttiğim hesap kartımı kapatmaya gittiğimde bana müşteri temsilcisi borcunuz olduğundan kapatamıyoruz dedi bende borcumu sordum 32, 20 tl olduğunu söyledi. Bende bana gelen mesajda 4, 73 olduğunu söyledim.

Hanımefendi hemen açıklama yaparak kart işletim bedeli olduğunu söyledi. bana bu hesap kartını alırken hiç bir şekilde kart işletim bedelli yıllık aidat vs. yok demişlerdi şimdi ise bana fazladan borç çıkarttılar. Mağduriyetimin bu borcun ne olduğunun tam anlamıyla açıklanması ve yahut silinerek giderilmesini istiyorum.

Özcan 54 Okunma

Cevaplar

  • Özcan 29 Nisan 2013

    4 gün önce gönderdiğim şikayet dilekçesi hakkında bana banka tarafından işlem kodu gönderildi sonucun ne olduğu hakkında hala bir bilgim yok.Benim mağduriyetim hala giderilmedi mağduriyetimin hemen giderilmesini istiyorum.

  • QNB Finansbank Temsilcisi25 Nisan 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön