Finansbank Faturam Ödenmedi!

Muhammed Ö. |

Bu ay iki faturamı parapuan kampanyasından faydalanmak için finansbank otomatik talimata tanımladım, telefon faturamın ödeme günü geçmesine rağmen fatura yatmamış neyse ki farkettim.

Etiketler :

Şube Otomatik Ödeme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Muhammed Ö.
  12 Nisan
  11:49

  Finansbank tarafından tarafıma dönüş yapıldı ve fatura talimatını son ödeme tarihinden kısa bir süre önce verdiğim için böyle bir sıkıntı oluştuğu söylendi,ilgilenen arkadaşların bilgisine sunarım böyle bir sorunla karşılaşmamak için fatura talimatınızı son ödeme tarihinden en az 5 gün önce verin.

 • Muhammed Ö.
  14 Mart
  16:42

  Size iletmek yerine buraya yazmayı tercih ediyorum her zaman böyle yapacağım insanlar bilgilensin diye..faturanın ödenip ödenmediğini kontrol edeceksek neden otomatik ödeme talimatı veriyoruz,Bu arada bana dönüş yapılmadı buraya otomatik cevap gönderince şikayetimizi çözmüş olmuyorsunuz.

 • 14 Mart
  13:40

  Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır.
  Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir.
  Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz.
  Saygılarımızla,
  Finansbank A.Ş.