01 Şubat 2014

Finansbank Fatura Talimatına ParaPuan Yüklenmedi!

Ocak ayı içerisinde 3 adet fatura talimatı verdim. 45 TL değerinde para puan yükleneceği söylendi. Kampanya koşullarında; Kredi kartından verilen talimatlardan kazanılan ödüller faturanın ödendiği ilk ayın sonunda talimat verilen kredi kartına yüklenecektir, diyor, ben bundan şunu anlıyorum ocak ayında ödenen 3 adet faturamın yine aynı ayın sonunda kazanılan para puan kredi kartıma yüklenmesi gerekir.

-Sonuç olarak para puan yüklenmedi müşteri hizmetlerini aradığımda ekstrenizde yansıdığı ay yüklenir diyor. Eğer öyle ise kampanya koşuluna da müşteri temsilcisinin dediği gibi yazın.
-Bilgi verin bir zahmet.

Ahmet 90 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi01 Şubat 2014

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Değerli Müşterimiz, Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön