26 Ocak 2015

Finansbank "Fatura Talimatı İptali Borç" Adında Talep Edilen Asılsız Tutar!

Daha önce Finansbank kredi kartımdan vermiş olduğum ve iptal ettirmediğim bir adet otomatik ödeme talimatım varken bu ayki ekstremde "fatura talimatı iptali borç" adı altında 30 TL'lik bir masraf çıkartıldığını gördüm. Müşteri hizmetlerini arayıp konunun detayını öğrenmek istediğimde ise ilgili çalışan sistemde bunun detayını göremeyip, borcun nereden yansıdığını anlamadığını söyleyerek şikayet kaydı oluşturdu ve 3 gün önce yaptığım bu işlemden hala geri dönüş alabilmiş değilim.

Yani sonuç olarak sebepsiz bir masraf çıkartıp bunun açıklamasını yapamamakta hatta hatasını telafi etmeye dair de herhangi bir girişimde bulunmamaktadır.

Mert 346 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi26 Ocak 2015

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön