08 Şubat 2016

Finansbank Fatura Ödeme Ücreti!

Ocak ayı itibarıyla yatırdığım faturalardan ücret alınmaya başlanmış. 1,5 TL toplam da 9 TL. Hem fatura yatırırken kurumlardan ücret alınacak hem de normal fatura yatırma ücretinden fazla alınıyor. Bu şekilde uygulama devam ederse kredi kartımı iptal ettireceğim. Her şeyden bir ücret kesilmeye başlandı en son tek olan kredi kartımı da kapattıracağım!

Cemil 104 Okunma

Cevaplar

  • Cemil 09 Şubat 2016

    olumsuz sonuçlanmasına karşın olumlu sonuçlanmıştır diye mesaj atılıyor en kısa zaman da kredi kartımı kapatacağım -- şikayet var'a teşekkür ederim

  • QNB Finansbank Temsilcisi08 Şubat 2016

    Müşterimiz Sn. CEMIL A. 'in iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Her türlü sorununuzda size en iyi hizmeti sunmak için yanınızda olduğumuzu hatırlatır, Bankamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön