02 Kasım 2015

Finansbank Fatura Kampanya Puanı!

Finansbank'a 2 kampanya döneminde toplam 6 fatura talimatı verdim, bu talimat gereği 90 TL yatması gerekirken 2 aydır hiçbir türlü kampanya puanı yansıtılmadı, neden müşteri kandırılıyor biz kampanyaya inanarak başka bankadan alıp Finanasbank'a veriyoruz ama bu yakışmıyor tüm faturalarım iptal edeceğim verilen taahhüdün yerine getirilmesini bekliyorum.

Numan 69 Okunma

Cevaplar

  • Numan 03 Kasım 2015

    Finansbank'ın hiçbir kampanyasına güvenmeyin beni arıyorlar ve bir yıl boyunca sadece bir defa yararlanabileceğimi söylüyorlar daha bugüne kadar böyle bir uygulama yoktu bugünmü başladı sözleşmesinde geçen maddeye uymadılar kesinlikle kartımı da iptal edeceğim faturalarımıda

  • QNB Finansbank Temsilcisi02 Kasım 2015

    Müşterimiz Sn. Numan B. 'nın iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Her türlü sorununuzda size en iyi hizmeti sunmak için yanınızda olduğumuzu hatırlatır, Bankamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön