08 Haziran 2013

Finansbank Faiz Oranları!

Finansbank'tan Şubat ayında bankamatikten cardfinans kredisi çektim. Kredi tutarı 2000 tl faizi ile birlikte Finansbank'a ödemem gereken 2500 tl ye yakın bir fiyat çıktı onayladım. Taksitlerimi ödemeye başladım. 3 ay fazla geciktirmeden düzenli ödeme yaptım yani kredinin faizini ödemiş oldum. Son 2 ay içinde gecikme oldu ödemeleri geç yapmak zorunda kaldım. Normalde 2000 tl ye yakın borcum kalmış olacaktı. Fakat Finansbank nasıl bir banka ise artık benim şuanda ki ödemem gereken kredi borcum 2800 tl 3000 tl arasında bir şey olmuş.

Diğer ödediğim paralara ne oldu? Canları sıkılınca habire faiz mi yapıyorlar?Çevremdeki herkese Finansbank'a bulaşmamasını başa başa söylüyorum.

Anıl 79 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi08 Haziran 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön