08 Temmuz 2016

Finansbank Faiz.

Hesap numaramdaki ek hesabımın borcunu tek seferde kapattım. Ve bugün faiz alınıyor hesabımdan 9 TL'ye yakın ve ben hesabımın borcunu tamamen kapatıyorum. Daha çok memnuniyet sağlamanız gerekiyor. Ben Finansbank a güvenip kredi çekiyorum ve başka bankalarla iş yapmıyorum. Gerçekten memnuniyet sıfır. Daha önce de buna benzer bir olay yaşadım. Ve tarafıma aidatın bir tanesi iade edildi. İnanın şuan Finansbank ile tüm ilişkimi kesmeyi düşünüyorum.

Lütfen tarafıma dönüş yapılsın. Çok büyük bir para değil ama ben bu işlemi ayın 1'i gibi yaptım ayın 5'inde bu para kesilemez. Veya kesilecekse bana bilgisi verilir ben ona göre yatırırım. Beni bu şekil mağdur etmenizin bir anlamı ve mantığı olamaz .

Ebru 54 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi08 Temmuz 2016

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Her türlü sorununuzda size en iyi hizmeti sunmak için yanınızda olduğumuzu hatırlatır, Bankamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön