Finansbank Erken Kapama Ücreti Ve İpotek Bedeli!

Ali A. |

Finansbank'tan çekmiş olduğum krediyi geçen ay kapattım. Fakat kapatırken %2 erken kapatma ücreti kesilmiş. Üstelik verdikleri dekontta da böyle bir bilgi yok ve bankaya ödeme yaptığımda da hiçbir şekilde bilgi verilmedi.

Bankayı aradığımda bu ücretin yasal olduğu söylendi. Aksine yasal bir kesinti değil ve bu para benden haksız yere alındı. Paramı geri istiyorum.

Buda yetmezmiş gibi banka ile görüştüğümde birde ipotek bedeli ödemem gerektiği söylendi. Ben kredi çekerken zaten ipotek ücreti ödedim ve krediyi kapattığım zaman herhangi bir ekstra ücret ödemeyeceğimi söylendi. Şimdi bunlar nereden çıktı? Birde dalga geçer gibi şikayet kaydı olumlu sonuçlanmıştır bankamızı arayın diye mail geldi.

Etiketler :

Kredi Masrafları İpotek İşlem Ücretleri Şube Kredi İşlemleri Şube Personel Davranışı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ali A.
  23 Haziran
  11:52

  Müşteri hizmetleri hiçbir şekilde yardımcı olmuyor.

 • Ali A.
  23 Haziran
  11:51

  Banka tekrar olumsuz dönüş yaptı. Böyle bir saçmalık olur mu? Benden ücret kesiyorlar ve benim bilgim yok. Dekont ta belirtilmemiş. Sizi mahkemeye vereceğim en kısa zamanda. Hiçbir şekilde bu parayı kesme hakkınız yok. Bide yasalardan bahsediyorsunuz.

 • 18 Haziran
  15:25

  Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır.
  Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir.
  Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz.
  Saygılarımızla,
  Finansbank A.Ş.