Finansbank Enpara.com Hesabıma Bloke Koyuldu.

Zeynep Ö. |

Finansbank, enpara.com hesabıma hiçbir açıklama belirtilmeden bloke koymuş durumda. Söyledikleri bireysel hesabı kurumsal olarak kullanmış olabileceğim yönünde, neye dayanarak böyle bir sonuca varıldı hiçbir bilgi verilmedi. Ne para çekebiliyorum ne de herhangi bir işlem yapabiliyorum.

Telefon ile çözüm merkezine ulaşmaya çalıştım ancak geri aranacağım söyleniyor. Şu anda parayı kullanmam gerekiyor ve hiçbir şekilde ne açıklama alabiliyorum ne hesabımdaki paraya erişebiliyorum. Bugüne kadar sayısız banka kullandım hayatımda böyle bir uygulama görmedim. Acil olarak sorunun çözülmesini istiyorum.

Etiketler :

İnternet Bankacılığı Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 06 Ocak
  11:32

  Müşterimize 07/10/2015 tarihinde açıklamalarımız sözlü olarak iletilmiştir. Enpara.com, bireysel müşterilerimizin ihtiyaçları için hazırlanmış dijital bankacılık uygulamasıdır. Enpara.com' da ki fonksiyonlar ticari amaçla kullanılamaz

  Sayın müşterimiz, bundan sonra Finansbank Enpara.com’ un ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, https://www.finansbank.enpara.com/pts-form.aspx linkinden ya da 0850 222 3663 numaralı telefondan Çözüm Merkezi’mize iletebileceğinizi belirtmek isteriz.

 • Zeynep Ö.
  07 Ekim
  11:56

  Bildirimin incelemeye alınması bana yeterli gelmiyor. Hesabımdaki parayı kullanamamamın nasıl bir gerekçesi olabilir? Nasıl bir bankacılık uygulamasıdır bu? Acilen sorunun çözülmesini bekliyorum. Yasal yollara başvuracağım.

 • 07 Ekim
  11:51

  Müşterimizin bildirimi incelemeye alınmıştır. İncelemeler tamamlandıktan sonra müşterimize en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir.
  Sayın müşterilerimiz; Finansbank Enpara.com’un ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, https://www.finansbank.enpara.com/pts-form.aspx linkinden ya da 0850 222 3663 numaralı telefondan Çözüm Merkezi’mize iletebileceğinizi belirtmek isteriz.
  Saygılarımızla,
  Finansbank A.Ş.