Finansbank Enpara.com Havalemi Yapmıyor!!

Arzu K. |

Enpara'daki hesabımda bulunan tutarın EFT transferi için talimat göndereli 5 gün oldu. 6 kez aradım. Açıklama yok, aynı şekilde ilgilenip döneriz diyorlar. Paramı hesapta tutmaya devam ediyorlar. Ödemeyi yapamadığım için faiz eklenmeye devam ediyor. Hangi hakla talimatı yerine getirmiyor ve açıklama yapmıyorsunuz? Hesabı açarken kapımıza kadar geliyorsunuz, sonra işlem yaptırabilmek için debeleniyoruz. Talimatımı acilen yerine getirin.

Etiketler :

Havale- Eft

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Arzu K.
  18 Kasım
  02:04

  Henüz bir çözüm üretilmedi, çağrı merkezini arayınca sadece dinliyorlar. Şikayet kaydı açtılar (3 tane). Bugün 7. gün bitti. Hala talimatım açıkta. Daha önce başka bankanın yapabildiği bir işlem bu, ama Finansbank yapmamayı seçiyor. EFT talimatımı 7 gün boyunca yerine getirmemenin açıklamasını istiyorum.

 • 16 Kasım
  11:55

  Müşterimizin bildirimi incelemeye alınmıştır. İncelemeler tamamlandıktan sonra müşterimize en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir.
  Sayın müşterilerimiz; Finansbank Enpara.com’un ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, https://www.finansbank.enpara.com/pts-form.aspx linkinden ya da 0850 222 3663 numaralı telefondan Çözüm Merkezi’mize iletebileceğinizi belirtmek isteriz.
  Saygılarımızla,
  Finansbank A.Ş.